CK Rekrea Slovensko Tuzemská dovolená Štúrovo Podhájska Velký Meder Bešeňová Senec Patince Termální koupaliště

O nás

DCK Rekrea Ostrava.
Jistota pro dovolenou od roku 1963.

DCK Rekrea Ostrava

Jsme rodinná firma navazující na to nejlepší z druhé nejstarší značky mezi českými cestovními kancelářemi – Rekrea.

Vybere si u nás téměř každý, ale v duchu tradice dovolené s Rekreou se specializujeme hlavně na pobyty na horách, v lázních a u termálních koupališt v ČR na Slovensku. Jako jedni z mála se zaměřujeme také na seniorské pobyty.

Vítejte v DCK Rekrea Ostrava!

V CK Rekrea nám na spokojenosti zákazníků záleží

Chci Vám poděkovat za super pobyt v Patincích v uplynulém týdnu, v chatkách Family Resort. Na místě vše v naprostém pořádku, chatička útulná a čistá, pan správce velice ochotný. Byli jsem velmi spokojeni (děti vůbec)!

Mgr. Ivan Nývlt, červenec 2015

Včera jsme se vrátili z pobytu v Bešeňové, který jsme měli zajištěn vašim prostřednictvím a s pobytem jsme byli všichni velice spokojeni. Ubytování a strava perfektní, personál usměvavý a počasí nám výjimečně přálo takže se nám ani nechtělo domů. Moc děkujeme.

Jana Hrazdilová, červen 2015

Chtěla jsem Vám touto cestou poděkovat za skvělou dovolenou, kterou jsem si přes Vás objednala na Podhajskou. Vše klaplo skvěle, pobyt byl úžasný, nemám co bych vytkla. A hlavně chci poděkovat pánovi, který se mnou měl trpělivost a vše mi skvěle po telefonu vysvětlil. Děkuji ještě jednou za vaše služby a ráda je využiji znovu.

Markéta Krajčová, srpen 2014

Zasílám pozdrav všem zaměstnancům Vaší cestovní kanceláře z hotelu Kamzík v Jeseníkách, užíváme si to tady. Díky za radu.

Rodina Fylajkova, srpen 2014

Vážený pane Rybiáři, dovolte mi Vám touto cestou dodatečně poděkovat za zprostředkování pobytu na Slovensku v Bešeňové. Vše co jste v nabídce deklarovali a co jsme si dodatečně domluvili bez výjimky platilo. Ještě jednou Vám velmi děkuji a přeji i Vám pohodovou a bezstarostnou dovolenou.

F. Kočí, červen 2014

Dobrý den, chtěl jsem Vám poděkovat za rychlé zařízení dovolené, byli jsme velmi spokojeni.

Michal Řeháček, březen 2014

Již v roce 1963 jsme s Vám byli na dovolené na Sázavě, i později v Piešťanech. Protože jsme byli vždy spokojení, nechceme příště dovolenkovat u jiné CK.

Helena Jíšová s manželem Jiřím, srpen 2009

Byl jsem velmi spokojen s úrovní. Budu Vás každému doporučovat. Příští rok pojedeme na celý týden.

P. Fajks, srpen 2013

Chtěla bych poděkovat za seriozní jednání. Vaši DCK jsem našla na internetu náhodou a vyšlo to na jedničku. Ubytování bylo v Srní, hotel Šumava a mohu jen doporučit. Přeji vám všem krásné dny a těším se na další dovolené s DCK Rekrea Ostrava.

Blanka Pašková

Máme tvář.
Jsme rodinná cestovní kancelář

Aleš Rybiář

Aleš Rybiář

Můj život je s cestovním ruchem spjatý od roku 1990. Mám rád hory v ČR a SR.

Ivana Rybiářová

Ivana Rybiářová

Cestovní kancelář provozuji, protože mě cestování a poznávání velmi baví.

Dalibor Rybiář

Dalibor Rybiář

Zodpovídám za smlouvy s partnery a zpracování produktové nabídky.

Michal Rybiář

Michal Rybiář

Starám se o prezentaci nabídky a obsah webů. Běhám maratony a horské běhy.

Co o nás možná nevíte?
Držíme certifikát Českého systému kvality služeb.
Nabízíme 400 pobytových míst v ČR a SR.
Jsme stabilní partner pro 800 CK a CA.
O nás máte zákonné pojištění.


Další důvody proč zvolit Rekreu

Poznejte nás osobně

Ostravská pobočka DCK Rekrea

Ostravská pobočka

V ostravské pobočce jste vždy vítání! Kromě pomoci s výběrem dovolené u nás můžete využít služeb směnárny nebo převodů peněz pomocí Western Union. Platit u nás můžete platebními kartami.

Fotografie z našich poznávacích cest

Cestujeme a fotíme

Cestujeme po ČR, Slovensku, Maďarsku a dalších státech a hledáme přitom ta nejhezčí místa pro vaši dovolenou. Podívejte se na výběr z fotografií, které jsme na cestách pořídili.

Veletrhy

Jsme vidět

Máte to do Ostravy daleko? Nevadí – osobně nás můžete poznat na některém z veletrhů cestovního ruchu. Nebo nás prostě kontaktujte telefonem nebo elektronicky.

Rekrea.
Druhá nejstarší značka mezi českými cestovními kancelářemi

Rekrea vznikla původně jako účelový podnik tehdejšího celonárodního Ústředního svazu spotřebních družstev v Praze 1. ledna 1963.

Rekrea se po úvodní specializaci na tuzemský cestovní ruch postupně zaměřila také na – tehdy velmi specifickou – incomingovou turistiku a konkurovala tak tehdejší jedničce, Čedoku.

Rekrea tehdy stála například za organizací Za tzv. Vlaků družby, ve kterých kdy lidé jezdili do Sovětského svazu, aby navázali přátelství se sovětskými dělníky a rolníky.

Můžete nám důvěřovat

Generali pojištění

Pojištění cestovní kanceláře

Rekrea má status cestovní kanceláře. To je pro klienty výhodné, protože jsou pojištění proti neuskutečnění zájezdu nebo částečně neuskutečněným službám. Viz certifikát o pojištění a výpis z živnostenského rejstříku.

Invia volba klientů

Naše certifikáty

Jsme volbou klientů Invia.cz 2012. Pravidelně se zúčastňujeme vzdělávacích akcí v souvislosti se změnami v legislativě nebo zvyšováním kvality naší služby. Podívejte se na certifikáty, které jsme získali.

Ocenění

Nejlepší cestovní kancelář pro pobyty v České republice

Cestovní kancelář DCK REKREA OSTRAVA s.r.o. obdržela ocenění 3. místo v kategorii „Nejlepší cestovní kancelář pro pobyty v České republice“ za rok 2015. Toto ocenění nám bylo uděleno v rámci prestižní ankety TTG Travel Awards.

Firma roku 2016

Společnost DCK REKREA OSTRAVA s.r.o. byla vyhodnocena jako 3. nejlepší firma v soutěži Vodafone Firma roku 2016 Moravskoslezského kraje. Slavnostní vyhlášení se konalo 20. 10. 2016 v Ostravě. Vyhlašovatelem soutěže byl deník Hospodářské noviny.

Český systém kvality

DCK REKREA OSTRAVA s.r.o. obdržela certifikát od Českého systému kvality služeb. Certifikát jsme obdrželi 1.12. 2014 a je platný do 30. 11. 2019

Specializujeme se. A naše weby také

 • e-Slovensko.cz
  Portál o dovolené na Slovensku, doporučujeme databázi slovenských turistických atrakcí nebo česko–slovenský slovník rozdílných výrazů.

 • VelkýMeder.cz
  Náš druhý nejpopulárnější web zaměřený na informační servis a ubytování u populárního termálního koupaliště Thermal Corvinus.

 • e-Podhájska.cz
  Informačně pokrýváme dění a nabízíme ubytování i v Podhájské, velmi populární termální destinaci na jihu Slovenska.

 • Bešeňová.cz
  Bešeňová je ohromný vodní zabavní park a my jsme moc rádi za intenzivní spolupráci s provozovatelem.

Další naše weby: TermálníKoupaliště.cz, TuzemskáDovolená.cz, e-Štúrovo.cz, e-Senec.cze-Patince.cz.