CK Rekrea Slovensko Tuzemská dovolená Štúrovo Podhájska Velký Meder Bešeňová Senec Patince Termální koupaliště

Návštěvníci se mohou občerstvit v Bowling baru, Lobby baru nebo navštívit restauraci. Milovníci sportu zde mají tyto možnosti: Fitness, cyklistika, rybolov, článkování a vodní šlapadla, Bowling, biliard, tenis, beach volejbal, pétanque, jízda na koni

Termální koupaliště Patince

Termální koupaliště Patince je vyhledávaným turistickým cílem jižního Slovenska. Areál leží v oblastí nejdelšího slunečního svitu a nejvyšších teplot, které můžeme naměřit na území Slovenska. Je otevřen pouze v letních měsících (červen až září) a nabízí návštěvníkům skvělé podmínky pro strávení příjemné dovolené.

Bazény

Návštěvníci zde mohou využít celkem 5 bazénů, všechny jsou venkovní

  • Sportovní bazén o rozměrech 44×20 metrů, s hloubkou až 180 cm. Slouží především pro plavce a nabízí možnost uspořádání vodního póla nebo plaveckých závodů.
  • Rekreační dětský bazén s rozměry 18×17 metrů, hloubkou do 1 metru a teplotou vody 27 - 28°C, je určen pro neplavce a nabízí i zábavu větším dětem.
  • Plavecký bazén s termální vodou o teplotě 27 - 29°C, o rozměrech 18×20 metrů a hloubkou až 160 cm slouží rekreačním plavců, kteří jsou méně nároční na délku tratě.
  • Malý dětský bazén s termální vodou teplou 27 - 30°C určen pro nejmenší (i s rodiči), o rozměrech 20×10 metrů a hloubkou vody v rozmezí 20 - 40 cm.
  • Sedací (oddychový bazén) s hloubkou 95 cm, o rozměrech 18×16 metrů, naplněn termální vodou s teplotami 30 - 34°C nabízí zážitek i v zamračeném počasí

Tobogánový svět

Od 15.6.2012 je zde nově otevřen Tobogánový svět s dopadovým bazénem o velikosti 10×12 metrů. Návštěvníci zde mohou sjíždět na 3 velkých tobogánech s celkovou délkou 150 metrů! Najdeme zde tobogán Anaconda, Kamikaze a Family super skluzavky.

Další služby

Kromě bazénů zde mohou návštěvníci využít velké plážové prostory pro opalování. Areál dále nabízí zapůjčení horských kol, minigolf, stolní tenis, půjčovnu miniaut aj. Uprostřed areálu nejdeme pískoviště, hřiště s houpačkami a skluzavkami, malé fotbalové hřiště, volejbalové hřiště a tenisové kurty. Zdejší umělé jezero o rozloze 1,4 ha je využíváno pro vodní sporty (jízda na lodičkách a šlapadlech) a uspokojí i milovníky rybolovu. Areál nabízí také několik možností stravování, najdeme zde několik restaurací a bufetů.

Ceník 2013

celodenní dospělý vstup 5 €
celodenní dětský (1-12 let) 2,5 €
po 18. hodině 2,5 €
děti do 1 roku zdarma
celodenní permanentka na 7 dní 26/13 € (prodávají se jen v sobotu a v neděli)