CK Rekrea Slovensko Tuzemská dovolená Štúrovo Podhájska Velký Meder Bešeňová Senec Patince Termální koupaliště

Termální koupaliště

Rekreační areál Patince je jeden z nejnavštěvovanějších míst na Jižním Slovensku. Každým rokem sem zavítá více než 15 000 návštěvníků. Areál se rozprostírá na ploše 22 ha a najdeme zde vše co je potřeba ke strávení příjemné dovolené.

Voda z Patinců

V Patincích se nachází hned několik pramenů s minerální vodou. Areál se rozkládá na ploše 22 ha v blízkosti pramene, který vyvěrá z hloubky 160-200 imetrů s teplotou vody 27°C. Využití tohoto pramene má zde dlouholetou tradici. Již ve 13. století se v dokumentech zmiňovalo o zdejších léčivých pramenech a existencí římských lázní. Zdejší minerální voda je především bohatá na hořčík, vápník a síru a je vhodná pro léčbu pohybového ústrojí a jeho chorob, kožních onemocnění a onemocnění trávicího ústrojí.

Dětský bazén

Dětský bazén

bazén v Patincích

Bazén v Patincích

rekreační bazén

Rekreační bazén

Bazénový svět

Návštěvníci zde mohou využít celkem 5 bazénů

  • Velký relaxační bazén, největší krytý bazén na Slovensku, s teplotou vody 31°C. Najdeme zde mnoho vodních atrakcí – masážní vodní postele a děla, trysky, chrliče, divoká řeka a vodní jeskyni.
  • Oddychový bazén s teplotou vody 36°C
  • Venkovní letní bazén s termální vodou o teplotě 27°C, tobogánem a lezeckou stěnou
  • Dětský vnitřní bazén s tobogánem, s hloubkou 70 cm a teplotou vody 33°C
  • Dětský venkovní bazén se skluzavkou, hloubkou 40 cm a teplotou vody 30°C

Areál také nabízí k využití Římskou koupel – posezení okolo pramene, které najdeme na zdejším umělém jezírku a vířivku pro 10 osob s termální vodou a teplotou vody 36°C.

Tobogán

Tobogán

Skluzavka

Skluzavka

Dětský bazén

Dětský bazen